Вітаємо Вас на веб-сторінці готелю "Імперіал"

Готель "Імперіал" розташований на центральній площі мальовничого прикарпатського містечка Самбір на Львівщині. П'ятиповерхова, обладнана ліфтом будівля на 24 комфортабельні одномісні та двомісні номери класів "люкс", "напівлюкс" і "стандарт". Діє гнучка система знижок для туристичних груп.

До числа наших гостей входять ФК "Динамо" (Київ), ФК "Металіст", Патріарх Філарет, який за хороший прийом подарував нам особисто освячену ікону. В нашому готелі зупиняються паломники, які приїжджають до мощів Св. Валентина, що знаходиться в церкві Різдва Пресвятої Богородиці, туристи які подорожують міжнародним туристичним маршрутом "Шляхами бравого солдата Швейка".

Неподалік готелю (150м) знаходиться греко-католицька церква Різдва Пресвятої Богородиці, збудована у 1737 році. Вона приваблює туристів мощами всім відомого і улюбленого Святого Валентина, що лежать у маленькій скляній труні у правому престолі Серця Ісуса. На відстані 50м від готелю розташована визначна пам’ятка архітектури всеукраїнського значення - костел Іоанна Хрестителя.

До послуг відвідувачів кафе-бар, який пропонує страви української та європейської кухні. Можливе обслуговування в номерах.

  • Автопаркінг з охороною.
  • Холодна та гаряча вода цілодобово.
  • Можлива оплата за перерахунком.
  • Розрахункова година - 12:00

    Пропонуємо туристичні екскурсії мікроавтобусом по Карпатах.